KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12894543
nr 1289 4543
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 49/100. Motivet: 13x18cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:43:30
18/11 10:54:04